KILKA SŁÓW O TYM, JAK POWSTALIŚMY…

Wszystko zaczęło się od doradzania i pomagania znajomym prowadzącym własne firmy, którzy widząc realną poprawę w funkcjonowaniu swojego biznesu zaczęli polecać nas dalej…

W końcu przyszedł czas na uporządkowanie dotychczasowych działań i nadaniu im nazwy – tak właśnie powstało reklamujsieonline.pl – agencja oferująca wsparcie marketingowe dla małych i średnich firm.

Przy rosnącej liczbie zainteresowanych, doba szybko zaczęła się kurczyć, dlatego naturalnym ruchem było powiększenie naszego, na początku zaledwie 1-osobowego zespołu… Chcecie poznać nas blizej? Super!

O ZESPOLE…

RENATA

Założycielka reklamujsieonline.pl

Z e-marketingiem jestem związana od ponad 5-ciu lat, a owocem tego „związku” jest właśnie reklamujsieonline.pl. Na co dzień zajmuję się strategią marketingową oraz bieżącą optymalizacją kampanii reklamowych w sieciach Google, Facebook oraz na Instagramie. Uwielbiam być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami ze świata marketingu cyfrowego i udowadniać naszym klientom, że należycie prowadzone działania reklamowe potrafią zdziałać prawdziwe cuda!

791 541 939

OLGA

Ekspert od Social Media Marketingu

Moją pasją jest reklama online. Z natury jestem człowiekiem, który bardzo szybko zmienia zainteresowania i hobby, ale Digital marketingiem zajmuję się już od ponad 4 lat i nadal mi się nie znudził. Miałam okazję pracować zarówno jak ze startup’ami jak i dużymi korporacjami, a na mojej liście klientów znajdują się takie firmy jak: Philips, G2A.COM, Displate, GAMEKIT i inne. Biegle mówię w czterech językach: Angielski, Polski, Ukraiński i Rosyjski. Chętnie podejmuję wyzwania i zagłębiam się w nowe tematy.

797 250 395

Nie jesteśmy kolejną agencją marketingową, której zależy na pracy z dużymi podmiotami i możliwością chwalenia się nimi w portfolio. Nasza oferta usług reklamowych skierowana jest wyłącznie do małych & średnich firm, włączając osoby samozatrudnione, które często muszą same zadbać o wszystkie aspekty prowadzenia własnego biznesu.

Każda nowo podjęta współpraca to dla nas prawdziwie inspirująca historia. Zależy nam nie tylko na należytym wykonaniu naszej pracy, ale przede wszystkim na dzieleniu się wiedzą i dbaniu o to, aby nasi klienci rozumieli jak ważna jest obecność i widoczność ich firmy w sieci, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do odpowiedniego przeszkolenie Twojego zespołu. W odróżnieniu od większości agencji reklamowych nie zależy nam na uzależnieniu klienta od siebie – wręcz przeciwnie – zawsze wybieramy takie rozwiązania, które są wystarczająco intuicyjne, aby umożliwić Ci późniejsze samodzielne zarządzanie swoim e-sklepem lub witryną internetową.

Chcesz zobaczyć komu udało się nam już pomóc? Świetnie!