KILKA SŁÓW O REKLAMUJSIEONLINE.PL…

Wszystko zaczęło się od doradzania i pomagania znajomym prowadzącym własne firmy, którzy widząc realną poprawę w funkcjonowaniu swojego biznesu zaczęli polecać mnie dalej…

W końcu przyszedł czas na uporządkowanie dotychczasowych działań i nadaniu im nazwy – tak właśnie powstało reklamujsieonline.pl – agencja oferująca wsparcie marketingowe dla małych i średnich firm.

A teraz – przejdźmy na Ty!

Cześć! Jestem Renata…

Z e-marketingiem jestem związana od ponad 8-miu lat, a owocem tego „związku” jest właśnie reklamujsieonline.pl. Na co dzień zajmuję się strategią marketingową oraz bieżącą optymalizacją kampanii reklamowych w sieciach Google, Twitter, Facebook oraz na Instagramie, a także marketing automation. Lubię być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami ze świata marketingu cyfrowego i pokazywać swoim klientom, że należycie prowadzone działania reklamowe potrafią zdziałać prawdziwe cuda!

Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże ci zautomatyzować procesy, a tym samym – zaoszczędzić czas i pieniądze – skontaktuj się ze mną!

791 541 939

Nie, nie jestem agencją marketingową, której zależy na pracy z dużymi podmiotami i możliwością chwalenia się nimi w portfolio. Moja oferta usług reklamowych skierowana jest wyłącznie do małych & średnich firm, włączając osoby samozatrudnione, które często muszą same zadbać o wszystkie aspekty prowadzenia własnego biznesu.

Każda nowo podjęta współpraca to dla mnie prawdziwie inspirująca historia. Zależy mi nie tylko na należytym wykonaniu swojej pracy, ale przede wszystkim na dzieleniu się wiedzą i dbaniu o to, aby moi klienci rozumieli jak ważna jest obecność i widoczność ich firmy w sieci oraz to jak się w niej prezentują. Przywiązuję ogromną wagę do odpowiedniego przeszkolenie Ciebie i Twojego zespołu. W odróżnieniu od większości agencji reklamowych nie zależy mi na uzależnieniu klienta od siebie – wręcz przeciwnie – zawsze wybieramy takie rozwiązania, które są wystarczająco intuicyjne i transparentne, aby umożliwić Ci późniejsze samodzielne zarządzanie Twoim biznesem.

Chcesz zobaczyć komu udało mi się już pomóc? Świetnie!